O FIRMIE

Od samego początku w branży czystościowej:

Firma Lewi Polska Witold Leusz to dynamicznie rozwijająca się firma powstała w 2008 roku i od samego początku związana z branżą czystościową - utrzymania czystości w obiektach.

Doświadczenie w sprzedaży:

8 lat funkcjonowania firmy to intensywne nabieranie doświadczenia po przez sprzedaż innowacyjnych urządzeń do mycia fasad i elewacji zachodnich producentów. Sumienność i jasno wyznaczone cele zaowocowały tym, że sprzedawane urządzenia trafiały do największych firm sprzątających w Polsce jak również do prywatnych odbiorców dając możliwość zarabiania pieniędzy.

Doświadczenie w usługach:

Od roku 2010. zaczęło pojawiać się coraz więcej zapytań o świadczenie usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zdecydowaliśmy się na ten krok. Świadcząc usługi urządzeniami które sprzedawaliśmy mogliśmy poznać wszystkie potrzeby klientów. Ta wiedza okazała się dla nas bardzo cenna i pomogła nam zrozumieć co powinny zawierać urządzenia aby sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Własna produkcja:

W roku 2014. zdecydowaliśmy się na sprzedaż własnych urządzeń pod własną marką TechPure. Produkując urządzenia w Polsce zachowujemy zachodnie normy i standardy mogąc w ten sposób zaoferować naszym klientom najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie.